.:حسابداری بندرعباس:.- نرم افزارکاربردی تبدیل فایل های pdf به word

تاریخ: پنجشنبه 14/06/1392 ساعت: 11:09 بازدید: 210 نویسنده: درویشی

 

 

نرم افزار تبديل فايل های pdf به word

نرم افزار pdf to word  يک ابزار قدرتمند و کاربردی برای تبديل فرمت فايل های pdf  به word  است. با استفاده از اين نرم افزار می توان به راحتی و با سرعت قابل قبول و مطلوب کار تبديل فايل ها را انجام داد. محيط ساده ی نرم افزار اين امکان را به کاربر می دهد تا به سادگی و بدون سردرگمی و تنها با يک کليک، کار تبديل را انجام دهد. ازجمله مزايای ديگر نرم افزار می توان به حجم پايين آن اشاره کرد. حجم 3.821 کيلوبايتی نرم افزار باعث می شود هنگام دانلود با کمترين اتلاف وقت ممکن و بازدهی بالا مواجه شويد و همچنين بديهی است که نرم افزار فوق حجم بسيار ناچيزی از رايانه ی شما را اشغال می کند. درهنگام نصب نيز نرم افزار چند (4/3) ثانيه بيشتر از وقت شما را نخواهد گرفت.

امروزه اينگونه نرم افزارها به دليل حجم کم و سرعت و کارايی بالا مورد اقبال عموم بلاخص دانش پژوهان قرار گرفته اند،چرا که در تهيه ی مقالات، پروژه ها و يادداشت برداری و از آنها،که عموما فرمت  pdf دارند،در دست داشتن فرمت word  آنها کار را بسيار آسانتر خواهد کرد ضمن اينکه در وقت نيز {که موضوع مهمی در تحقيقات است} صرفه جويی می شود. به همين دليل ما نيز استفاده از آن را به شما(به خصوص دانشجويان عزيز) توصيه می کنيم.

در تصویر زیر شما منوی اصلی این نرم افزار را مشاهده می نمایید:

       

 

 

                                        

                                                       دانلود

 موضوعات:دانلود ,

بر چسب: ,
نرم-افزارکاربردی-تبدیل-فایل-های-pdf-به-word-- نرم-افزارکاربردی-تبدیل-فایل-های-pdf-به-word-- نرم-افزارکاربردی-تبدیل-فایل-های-pdf-به-word-- نرم-افزارکاربردی-تبدیل-فایل-های-pdf-به-word-- نرم-افزارکاربردی-تبدیل-فایل-های-pdf-به-word-- امتیاز : 473 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |